Patrycja Matyszczuk 

pa

Od zawsze uwielbiała aktywnie spędzać czas, co wpłynęło na jej decyzję o przyłączeniu się do zespołu tanecznego, z którym występowała przez kilka lat. Jej przygoda z fitnessem zaczęła się w 2010r. i szybko przerodziła się w pasję. Jest Instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness: nowoczesne formy gimnastyki. Stara się na bieżąco rozwijać swoje umiejętności oraz wiedzę, biorąc udział w szkoleniach i warsztatach. Zajęcia z Patrycją to ciężka praca, ale atmosfera jaką wprowadza na zajęciach, sprawia, że trening staje się dobrą zabawą i sposobem na odstresowanie po ciężkim dniu.

 

 

Michał Wróblewski

wrobel

Pracuje na Uniwersytecie Łódzkim, afiliowany przy Katedrze Teorii Literatury na Wydziale Filologicznym. Swoje pasje rozwija jednak także w zupełnie innym kierunku. Z fitness sylwetkowym, kulturystyką i sportami siłowymi związany od dwunastu lat. Dyplomowany trener personalny oraz certyfikowany instruktor fitness i trener rekreacji ruchowej ze specjalnością kulturystyka. W Body Lab prowadzi zajęcia w grupach i treningi personalne z zakresu crossfitu, treningów obwodowych i cardio, sportów siłowych oraz kulturystycznych. Michał odpowiada także za konsultacje dietetyczne związane z różnymi rodzajami suplementacji.

OD KWIETNIA 2014 NOWE ZAJĘCIA Z MICHAŁEM OPARTE NA AUTORSKIM SCENARIUSZU INTENSYFIKUJĄCYM STANDARDOWE PROGRAMY TEGO TYPU:

- INTERVAL KETTLEBELL TRAINING

- TRENING INSANITY

(charakterystyka treningów w zakładce ZAJĘCIA)

 

 

Andrzej Załoga

and

Jest licencjatem WSINF w Łodzi na kierunku: wychowanie fizyczne, wybrane przez niego specjalności związane są z biomechaniką oraz metodami treningu siłowego w sporcie. W Body Lab zajmuje się między innymi organizacją i prowadzeniem treningów indywidulanych. W czasie wolnym trenuje piłkę nożną oraz tenisa ziemnego. Od lutego 2014 Andrzej prowadzi również zajęcia z Schwinn Cycling - jest certyfikowanym trenerem, współpracującym z firmą Schwinn, która odpowiada nie tylko za produkcję rowerów, ale także za własne, unikatowe metody instruktażu i treningu.

 

Marta

and

Trener Personalny, Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness - Nowoczesne Formy Gimnastyki, z wykształcenia Technolog Żywności i Żywienia Człowieka. W Body Lab prowadzi treningi personalne w których kładzie szczególny nacisk na indywidualne podejście do klienta, jego bezpieczeństwo i zadowolenie z osiąganych efektów. W swoim życiu, Marta stawia przede wszystkim na wszechstronność. Pasjonuje ją tematyka dotycząca technik motywacyjnych oraz metod treningowych zapożyczonych z rehabilitacji układu ruchu, co daje jej podstawy do pracy zarówno z osobami zdrowymi jak i tymi którym doskwierają nietypowe dolegliwości zdrowotne.

?>